ASP.NET ve C# Web Programlama Eğitim Workshop’ları

Kendi dinamik içerikli web sitenizi yapmak istiyorusunuz ama yeterli bilgiye sahip mi değilsiniz? O halde Koç Üniversitesi Bilişim Kulübü tarafından düzenlenecek olan ASP.NET ve C# web programlama eğitim ve workshop’larına katılarak eksiklerinizi giderebilir, kendi web sitenizi yapmayı öğrenebilirsiniz.

Yeni dönemin başlamasıyla Bilişim Kulübü olarak eğitimlerimizin ilkini 5 Ekim 2010 tarihinde Daron Yöndem eşliğinde yapacağız. Ücretsiz olarak gerçekleştirilcek olan bu eğitime web tasarımıyla ilgilenen, dinamik içerikli bir web sitesi programlamayı öğrenmek isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz. Eğitim sonunda ASP.NET web server teknolojisini ve C# programlama dilini kullanarak dinamik içerikli web sitesi programlamayı öğrenmiş olacaksınız. Etkinlik içeriği ise şu şekildedir;
> ASP.NET ve C# ‘ın nasıl çalıştığı ve kullanıldığı hakkında genel bilgi verilecek.
> En basitten başlanarak projektör ve bilgisayar yardımı ile interaktif olarak örnekler yapılacak.
> Kodlar üzerinde ayrıntılı açıklama yapılacak. Hangi kodun ne işe yaradığı veya ne amaçla kullanıldığı açıklanacak, öğretilecek.
ASP.NET ve C# ile ilgili yeterli bilgi verildikten sonra ise tüm katılımcıların da yardımıyla sıfırdan örnek bir web sitesi yapımına başlanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>