Ayçin

Açıkçası ben yazacaklarıma herkesin yazdığı gibi ‘Canım Arkadaşım Orhan Can , Sevgili Arkadaşım Orhan Can’ diye başlamayacağım. Çünkü benim farkım olmalı bolum =) .
Aslında ne yazacağımı da bilmiyorum. Sadece çok kısa bir zaman seninle vakit geçirmemize
rağmen seni sayfalarca anlatabilirim sanırım… Seninle ilgili aklıma gelen ilk şey tanıştığımız ilk gün. Kampın son günleriydi… Ateş gecesi için yapılan provalarda yanımda sürekli benle konuşmaya çalışan bir çocuk.Gevezenin teki =P Aslında sonraki günlerde ben de pek susmamıştım ya neyse =) . Bütün bunlar bir yana; sakin ve anlayışlı olman ( NOT:Sen her ne kadar herkese karşı öyle değilim desen de öylesin biliyorum. ) bende bıraktığın izler. Bununla birlikte her konuda söz sahibi olman, çok bilmişliğin ve zeki olman en çok kıskandığım özelliklerin.O kadar kısa sürede seni baya tanıdım aslında.Msn sağ olsun =) . Off bolum deminden beri tutturdun hadi yazdıklarını bana da gönder diye.Hep böyle sabırsızsın işte.
Sen saçmalamama izin verdiğin için içimden gelen her şeyi yazdım ve her zamanki gibi çok konuştum. Bak ÖSS’yi çok kafana
takma… Çünkü ben senin istediğin yere çok rahat bir şekilde gidebileceğine inanıyorum. Hadi bak seni İstanbul’a gelince buraya bekliyorum.Meşhur lafımdır bilirsin ‘Çorlu’ya gelince Ayçin’i nerde bulabilirim diye sor birine söyler.’ derim hep. Aynen öyle yap tamam mı? Neyse bu kadar ukalalık yeter =). Kanımda var napayım bolum. Sınavda sakın çok heyecan yapma,sağ kulağın da kızarmasın=).
Mektup gibi oldu bu biraz ama olsun.Kendine çok iyi bak.KAMPTAKİ UFAK ÇOCUK AYÇİN…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>