Bilişim Grubunun Yeni Etkinliği Barınak’ta Açıklandı !

Koç Üniversitesinde 2009 güz eğitim döneminin sonlarında kurulan “Koç Üniversitesi Bilişim Grubu” çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Daha önce birçok eğitim, seminer ve “Opet Koç Üniversitesi Bilişim Günleri” adlı önemli organizasyonlara imzasını atan grup bir sonraki hedefini aktif üyeleriyle yaptığı bir akşam yemeğinde açıkladı.

Öncelikle grubun başkan yardımcısı Erbil Eren’in gururlandırıcı konuşmasını büyük bir şevkle grup arkadaşlarıma okuyup onları bu büyük organizasyondaki çalışmaları için teşekkür edip eğlendikten sonra 24 Nisan 2010 tarihindeki yeni etkinliğimizi alkışlarla açıkladım !

Etkinliğin adı İnovasyon’10

Önceki yıllarda KUEMT tarafından organize edilen bu etkinlik bu sene Koç Üniversitesi Bilişim Grubu tarafından organize edilecek. Temel amacı inovasyon gibi geniş bir konsepti öğrencilerin daha iyi anlayabilmelerine yardımcı olmak ve birbirinden farklı sektörleri tanıtabilmek olan bu organizasyon 24 Nisan 2010’da Koç Üniversitesi Sevgi Gönül Oditoryumu’nda gerçekleştirilecek.

Zaman oldukça kısıtlı olduğundan Bilişim Grubu’nu sıkı bir tempo bekliyor gibi görünse de ortaya önemli bir etkinlik koymak isteyen grup yönetimi ve üyelerinin büyük bir özveriyle çalışacaklarından eminim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>