Filiz Tekelioğlu

sene 1996 (yaşlandm galiba) ben senin şimdiki yaşındayım müthiş bir sınıf sizinkisi sabah 7 akşam 7 12 saat birlikteyiz. annen bankadan erken çıkamadığı için her akşam ikimiz okulda bekliyoruz.
bir gün sabah ağlayarak geldin okula yeme problemin var o zamanlar hergün yemek saati sorunlu geçiyrdu ne oldu diye sorunca “yemek yemiyeceğm” dedin. tamam o zaman dedim (annen bu duruma çok üzülüyor tabi) öğle vakti geldi yemek saati sen yine ağlamaya başladın. bütün arkadaşlarının tabaklarını dağıttık sen bekliyorsn. (o gün yemekte kuru fasulye-pilav var) en son senin tabağını getirdik. tabağın içinde 3 tane fasulye 1 tatlı kaşığı pilav sen sessizce durdun yemek boyunca (bu durum çok nadir oluyordu) 1hafta bu şekilde sürdü. ne yemeği varsa azcık koyuyorduk tabağına. en sonunda sen isyan ettin öğretmenim ben yemek yemek istiyorum diye =)
o günden sonra yemek konusunda hiç sorun yaşamadık =)
çok hareketli, çok zeki, çok meraklı, çok konuşan mutlu bir çocuktun
umarım hala öylesindir…
sevgiler………

anaokul öğretmenim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>